O Nas

Hodowla dogów niemieckich Axedius powstała w 1992 roku. Założycielem naszej hodowli dogów niemieckich była Dorota Pawłowska Turk, która przez kilka lat pracowała i uczyła się hodowli tych pięknych psów w hodowli VON BEELEN w Niemczech.
Korzystając ze swojego doświadczenia zdobytego w Niemczech wyhodowała wiele psów i suk, które stały się championami w kraju i zdobywały tytuły mistrzowskie za granicą.(min. USA, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Czechy)

Od 2000 roku posiadaczem dogów niemieckich z tejże hodowli została Lucyna Mleczak, która w roku 2007 została współwłaścicielką hodowli dogów niemieckich Axedius. Tym samym przyczyniając się do efektywnego dalszego rozwoju hodowli. W chwili obecnej wszystkie pieski i suczki przebywają w Kamieńcu w domu i niewyobrażąm sobie życia bez nich.

Nasze profesjonalne podejście do naszej pracy oraz łącząca nas duża przyjaźń i wspólne cele jakie chcemy osiągnąć pozwoliła nam wyhodować zwycięzców świata i wiele innych championów, którzy dali nam oraz swoim właścicielom dużo szczęścia.
Do dnia dzisiejszego mamy kontakt z wieloma właścicielami naszych piesków i darzymy się nimi wzajemną sympatią.

Mamy nadzieję, ze jeszcze wiele psów z naszej hodowli zostanie zwycięzcami ringów w Polsce, Europie i na świecie.
KONTAKT   :  LUCYNA MLECZAK
                    64-061 KAMIENIEC
                    STAWOWA 31

                   TEL:   61 44 30 090            604 510 598

                    mail   axedius@poczta.fm
               


 

Wszelkie prawa zastrzeżone HodowlaDogow.pl 2008- 2018 r.
Projekt i Wykonanie Logi.pl

Stronę odwiedzono: 237325 razy